Hayallerinizi Ertelemeyin! 02122337344

info@caglayandigital.com

Çağlayan Digital 15 Aralık 2005 yılında Tuncay GÜNAL ve Hakan SELİMOĞLU tarafından
İstanbul / Çağlayanda’da kurulmuştur.

2005 Yılından Şimdiki zamanımıza kadar hayatınızın en önemli günü yani dönüm noktasından biri olan düğün gününüzü daha da anlamlı daha kaliteli kılacak olan düğün fotoğrafları için profesyonel fotoğraf çekimleri yapmaktayız.

Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı Çağlayan Digital'de kurumsallığın farkını Yaşayın.

Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı Çağlayan Digital’de kurumsallığın farkını Yaşayın.

Düğün Fotoğrafçısı

Yıllardır birçok düğünün hikayesini hikaye tarzında anlatıp; gelin ve damatlarımıza unutulmayacak elle tutulur hatıralar armağan etmekteyiz.
Özenle ve büyük bir heyecanla hazırlandığınız bu özel gününüz için sizlere; düğün hazırlıklarınızdan, gelini evden alma merasimine, kuaför hazırlıklarınızdan, düğününüzün bitiş anına kadar her anınızın fotoğraflarını çekerek bunları belgesel tadında sunmaktayız.

Stüdyo fotoğrafçılığının çok gerilerde kaldığı günümüzde, dış mekan çekimleri ile sizlere hayal gibi geçirdiğiniz düğün gününüz için farklı ve özel yerlerde çekilmiş daha önce eşine rastlanamayacak harikalıkta fotoğraflar çekmekteyiz.
Profesyonel anlamda beklentilerinizin neredeyse tamamını karşılayabilecek ekibimiz ve ekipmanımızla düğününüzün her anını sizler için fotoğraflamaktayız.

Düğün Fotoğrafçısı

Gelin odasındaki hazırlıklarınız ve kuaför hazırlıklarınız için bayan ekip arkadaşlarımız duygusal ve eğlenceli anlarınızı çekmektedir. Bunun yanı sıra damatlar için de; damat tıraşı olurken ve arkadaşları ile geçirdiği son bekar anları için çekimler yapmaktayız.

Gelin ve damat çekimlerini en özel yerlerde sizler için hazırlamakta ve yapmaktayız. Beğendiğiniz ya da olmasını istediğiniz yerler için ufak bir yolculuk sonrası hayallerinizi düğün fotoğraflarınıza dökmekteyiz. Türkiye’nin her yerindeki düğünlerinize sizler için gelip profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Siz sadece bize ulaşın gerisini bize bırakın : )

ÖNEMLİ UYARI

Firmamız resmi olarak tüm kayıtları bulunan, devletine vergisini ödeyen, kurumsal kalitede karşınızda muhatap alabileceğiniz kaliteli bir ekiple çalışmaktadır. Kayıt dışı çalışan kimliksiz, adressiz sadece hafta sonları ek iş olarak düğün fotoğrafı çeken bir firma değiliz. Lütfen bu şekilde çalışan kişileri kendinize muhatap almayınız!